Jak pojawić się w wyszukiwarce Google

Marketing Internetowy
Digital Promotion

Dla osób zajmujących się marketingiem internetowym problem ten wydaje się banalny. Ta lista właściwie przeznaczona jest dla początkujących blogerów. Ci, którzy nie wiedzą, jak wyświetlać się w wyszukiwarce Google, znajdą tutaj kilka cennych porad. Prezentujemy łatwy sposób na przyciągnięcie uwagi wyszukiwarek.

Jak pojawić się w wyszukiwarce Google

Tworzenie strony internetowej lub bloga

Po pierwsze, potrzebujesz oczywiście strony internetowej lub bloga. W praktyce oznacza to samo, ale wiele osób uważa, że ​​blogi są bardziej spersonalizowaną formą publikowania w Internecie. Myślę, że taki był początek blogowania, ale teraz wszystko się zmieniło.

Strony internetowe bardzo często posiadają sekcję blogową, która generuje dodatkowy ruch. Większa ilość adresów URL zwiększa szanse na pojawienie się serwisu w wyszukiwarce Google.

Jak więc pojawić się w wyszukiwarce Google

Po utworzeniu i opublikowaniu witryny internetowej lub bloga właściwie nie musisz robić nic więcej. Wyszukiwarki same Cię znajdą. Oczywiście założeniem jest, że nie zabraniasz im dostępu do Twoich treści. Domyślnie większość programów obsługi stron, CMS (content management system), umożliwia wyszukiwarkom indeksowanie treści. Jeśli jednak nie byłeś w Google od dłuższego czasu, warto to sprawdzić.

Wygląd to jedno, ale uzyskanie dobrej pozycji w SERPach (tj. stronach wyników wyszukiwania) to zupełnie co innego. Bardzo ważna jest tutaj optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek. W poście; na czym polega optymalizacja strony, dowiesz się jak poprawić pozycję strony i poznasz kilka przydatnych metod. Dla początkujących może się to wydawać trudne, ale pamiętaj, że trening czyni mistrza.

Zachęcamy do komentowania i udostępniania listy. Zapraszamy również do naszego bloga, na którym znajdziecie wiele ciekawych artykułów.

5/5 - (2 votes)

Dodaj komentarz