Jak zdobyć darmowy ruch na stronie internetowej

Media Społecznościowe - Social Media Marketing, Usługi Internetowe
Digital Promotion

Największym problemem początkujących blogerów, czy właścicieli serwisów internetowych jest zdobywanie ruchu. Obecnie w sieci działają miliony stron internetowych i blogów, dlatego zachęcenie użytkowników do odwiedzenia właśnie naszego serwisu może być dużym wyzwaniem. Na szczęście z pomocą przychodzą serwisy wymiany ruchu, które już od samego początku prowadzenia strony internetowej, czy kanału na YouTube, mogą zapewnić Ci darmowe wyświetlenia.

Jak zdobywać darmowy ruch

Czym jest serwis Wzajemna Wymiana

Zasada działania serwisu jest bardzo prosta i polega na odwiedzaniu stron internetowych innych użytkowników w zamian za specjalne monety, które następnie możesz wymienić na wyświetlenie Twojej strony, bloga, lub filmu na kanale YouTube. Im więcej stron odwiedzisz, tym więcej wyświetleń swojego bloga możesz wygenerować. Na ogół nie ma dziennego limitu co do ilości wykonanych zadań, jednak ilość dostępnych kliknięć może być ograniczona. Warto w takim przypadku wrócić do serwisu następnego dnia, kiedy będzie możliwość ponownego wyświetlenia odwiedzonych wcześniej stron.

Wzajemna-Wymiana.PL

Serwis Wzajemna Wymiana udostępnia swoim użytkownikom możliwość uzyskiwania dodatkowego ruchu na stronie internetowej, blogu, czy kanale YouTube. Jednak zdobyte monety można także wymienić na prawdziwe pieniądze. Dostępne są także dodatkowe zadania, za które użytkownicy otrzymują konkretne kwoty. Zarobione środki można wypłacić na konto PayPal, jednak wypłata jest możliwa dopiero po zgromadzeniu kwoty 50 zł.

Rejestracja w serwisie Wzajemna Wymiana

Rejestracja nowego użytkownika w programie jest całkowicie darmowa i zajmuje dosłownie minutę. Dodatkowo korzystając w czasie rejestracji z linka polecającego, otrzymasz 50 monet na start, oraz kod na dodatkowych 500 monet. Warunkiem otrzymania drugiego bonusa jest wykonanie tysiąca wymian, czyli wyświetlenia stron lub filmów innych użytkowników. Zachęcam do skorzystania z mojego linka polecającego, a następnie użycia kodu Bankowiec500, który zapewni Ci otrzymanie dodatkowych 500 monet.

Formalności związane z rejestracją użytkowników zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Aby zostać użytkownikiem serwisu, należy wybrać swoją unikalną nazwę, ustalić hasło dostępu, i wprowadzić swój adres e-mail. Formularz wymaga także zaznaczenia okienka „reCAPTCHA” które pozwala na wyeliminowanie prób automatycznych rejestracji przez roboty. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie wprowadzonego adresu poczty elektronicznej. Na podany wcześniej adres otrzymasz wiadomość z linkiem, który należy kliknąć. To wszystko. Od tego momentu możesz zacząć korzystać z serwisu, wykonywać zadania i zdobywać monety.

Żeby dodać swoją stronę internetową do serwisu, musisz najpierw wykonać 50 wymian, czyli wyświetleń stron lub filmów innych użytkowników. Wymóg ten został wprowadzony w celu uniknięcia zakładania przez użytkowników wielu fikcyjnych kont. Wykonanie pierwszych 50 zadań nie powinno jednak stanowić żadnego problemu dla aktywnego użytkownika. Można więc założyć, że dostęp do wszystkich funkcji serwisu otrzymasz już w dniu rejestracji.

Ile kosztuje korzystanie z serwisu

Jak już wcześniej wspomniano, rejestracja w serwisie Wzajemna Wymiana jest całkowicie darmowa. Bezpłatne jest również dodawanie swoich stron i filmów na YouTube do wyświetlania przez innych użytkowników. Warunkiem jest oczywiście posiadanie odpowiedniej ilości monet w swoim portfelu, które zapewnią opłacenie zleconych wyświetleń.

Jeśli nie masz czasu na wyświetlanie stron innych użytkowników, możesz także zdobywać monety w inny sposób. W serwisie dostępny jest zakup dowolnej ilości monet, które można nabywać w pakietach od 50 do 900 monet. Brakujące monety można także kupować od innych użytkowników serwisu. Aby skorzystać z tej funkcji, wystarczy w górnym menu kliknąć opcję „kup monety”, a następnie wybrać potrzebną ilość monet.

Program poleceń serwisu Wzajemna Wymiana

Serwis proponuje swoim użytkownikom bardzo atrakcyjny program poleceń. Za pozyskanie nowych członków otrzymasz dodatkowe monety, premię finansową, oraz 20% pieniędzy wydanych później w serwisie przez poleconego, Jednak podobnie jak w przypadku otrzymania bonusowych monet, warunkiem uzyskania wyżej wymienionych korzyści za polecenie, jest wykonanie przez poleconego pierwszego tysiąca wymian.

Twój unikalny link polecający znajdziesz w zakładce „Poleceni” w górnym menu serwisu. Możesz również skorzystać z gotowego banera reklamowego, który również znajdziesz w sekcji poleceń. Doskonałym sposobem na promowanie serwisu jest utworzenie własnego banera reklamowego, który będzie zachęcał nowych użytkowników do rejestracji. Za wykonanie własnego banera i opublikowanie go w serwisie Wzajemna Wymiana, otrzymasz dodatkowo 500 monet, 150 dni konta plus, oraz wynagrodzenie od 1 do 5 zł. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od jakości przesłanego banera.

Jak zdobyć darmowy ruch na stronie internetowej

Jeśli posiadasz własną stronę internetową lub bloga, dobrym pomysłem będzie napisanie artykułu promującego serwis Wzajemna Wymiana. Dzięki temu zachęcisz nowych użytkowników do skorzystania z serwisu, a dodatkowo masz szanse na zdobycie wielu darmowych monet. Artykuł o długości co najmniej 5 tys ZZS, zawierający Twój link polecający, będzie nagrodzony dodatkowym okresem konta plus, oraz 10 tysiącami monet. Wyróżniony wpis może być opublikowany na blogu, portalu ogłoszeniowym, lub serwisie społecznościowym.

5/5 - (7 votes)

Dodaj komentarz