Marketing Internetowy w Bankowości

Marketing Internetowy
Digital Promotion

Wprowadzenie nowoczesnych technologii zmieniło zupełnie sposoby promowania produktów i usług. Zmiany nie ominęły również branży finansowej. Marketing internetowy w bankowości rozwija się bardzo prężnie, świetnie uzupełniając tradycyjne formy sprzedaży.

Marketing internetowy w bankowości

Większość banków komercyjnych oferuje swoim klientom dostęp do konta bankowego przez Internet. Rozwiązanie takie jest wygodne i praktyczne zarówno dla banku, jak i dla samych klientów. Zdalna obsługa konta bankowego zwiększa bezpieczeństwo zgromadzonych środków.

Marketing internetowy w bankowości, korzystanie z usług bankowych

Klienci banków mogą na różne sposoby korzystać z usług oferowanych przez banki. Z powodu ograniczeń pandemicznych, bardzo popularne stało się zakładanie konta bankowego bez wychodzenia z domu. Na stronie internetowej wybranego banku, klient wypełnia wniosek o otwarcie konta bankowego. Następnym krokiem jest weryfikacja tożsamości, oraz zawarcie umowy o prowadzenie konta bankowego.

Bardzo popularne ostatnio stało się zakładanie konta bankowego w aplikacji mobilnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz otworzyć konto osobiste w zaledwie kilka minut. Twoja tożsamość będzie potwierdzona przez wysłanie skanu dokumentu tożsamości, oraz zrobienie zdjęcia twarzy, tzw. selfie.

Zachęcamy do zapoznania się również z innymi wpisami na naszym blogu o marketingu internetowym. Komentowanie i udostępnianie wpisów jest również mile widziane.

3/5 - (2 votes)

Dodaj komentarz