Wyjątkowa konferencja dla branży e-commerce – dlaczego warto tam być?

Biznes, Marketing Internetowy
Digital Promotion

26 października 2023 to dzień, który z pewnością warto zaznaczyć w kalendarzu! Właśnie wtedy rozpocznie się konferencja E-commerce Day z udziałem 10 ekspertów z inspirującymi prelekcjami. Jakie atrakcje nas czekają tego dnia?

Wyjątkowa konferencja

W erze cyfryzacji i rosnącego znaczenia handlu online, wydarzenia branżowe stają się coraz ważniejsze. Jednym z najbardziej oczekiwanych jest E-commerce Day, który w tym roku odbędzie się w niezwykłej lokalizacji – Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej. Jest to jedyny teatr muzyczno-rewiowy w Polsce, stworzony na wzór przedwojennych warszawskich teatrów muzycznych.

E-commerce Day organizowane przez More Business odbędzie się 26 października. To wyjątkowa odpowiedź na wyzwania dynamicznie rozwiającego się sektora e-handlu. W bogatym programie wydarzenia znajduje się m.in. 10 wystąpień ekspertów z branży.

Wystąpienia prelegentów E- commerce Day – szeroka gama ekspertów i tematów

E-commerce Day to wydarzenie, które gromadzi ekspertów z różnych dziedzin branży e-commerce. Od marketingu po technologie, każdy aspekt e-commerce zostanie tu poruszony. Aż 10 praktyków podczas wystąpień podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami z działań w branży e-commerce. Wśród prelegentów znajdują się doświadczeni specjaliści, tacy jak:

 • Aneta Chrzanowska –  Social Media Manager w ⦁   LPP.SA, rozpocznie swoją prelekcję o 10:30
 • Marcin Żmuda – Head of SEO w Orion Media Group
 • Jakub Papuga – CEO / Founder Happy Parrots, wystąpi o 12:00 z tematem „Czy Facebook umarł? Jak tworzyć skuteczne kampanie reklamowe dla e-commerce w 2023r.?”
 • Patryk Wojtas – Commercial Director (E-commerce) w Rikoland S.A., rozpocznie prelekcję o 14:00 na temat „Przedsiębiorca e-commerce wobec wyzwań rynkowego spowolnienia”
 • Piotr Urbaniak – Board Member / Sales Director w  Traffic Trends, zacznie prelekcję o 14:30, przedstawiając temat „Skuteczny performance marketing w dobie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego”
 • Jarot Czuba – Fraud Operations Manager w Groupon, w swoim wystąpieniu o 15:30 powie o przeciwdziałaniu oszustwom dokonywanym przez ludzi, którzy są w posiadaniu danych kart kredytowych i danych klientów
 • Zbigniew i Marta Bocian – Head of SEO w Currency One SA, którzy wystąpią wspólnie i opowiedzą „Jak to robić po bożemu?”

Wydarzenie poprowadzi dziennikarz i aktor – Paweł Tworek. Przewidziany jest również panel dyskusyjny, przerwy na kawę oraz przerwa obiadowa. Szczegółowy plan konferencji oraz informacje dotyczące zakupu biletu dostępne są na stronie https://morebusiness.pl/e-commerce-day/.

Rozwijaj swój biznes i zdobywaj wiedzę. Dla Kogo Jest Konferencja E-commerce Day 2023?

Organizatorzy przyznają, że głównym celem jest łączenie ludzi z branży! Za każdym przedsiębiorstwem stoi historia, marzenia, porażki i sukcesy. Wydarzenie to stwarza unikalną platformę, na której przedsiębiorcy i specjaliści mogą wymieniać się doświadczeniami, uczyć się od siebie nawzajem i być może nawet nawiązać współpracę, która zaowocuje kolejnymi sukcesami w świecie e-commerce. Konferencja jest więc idealną okazją do poszerzenia sieci kontaktów i budowania wartościowych relacji biznesowych.

Dla kogo szczególnie przeznaczone jest to wydarzenie?

 • Przedsiębiorców z branży e-commerce;
 • Specjalistów ds. marketingu;
 • Specjalistów ds. technologii i IT;
 • Analityków i badaczy rynku;
 • Inwestorów i start-upów;
 • Przedstawicieli mediów;
 • Influencerów;
 • Specjalistów ds. obsługi klienta;
 • Przedstawicieli sektora logistycznego;
 • Specjalistów ds. płatności i bezpieczeństwa.

Dodatkową wartością jest fakt, że wydarzenie uzyskało akredytację DIMAQ, dzięki której uczestnicy posiadający stosowny certyfikat będą mogli zdobyć punkty recertyfikacyjne za udział w E-commerce Day.

Dlaczego warto kupić bilet na E-commerce Day już dziś?

Zwieńczeniem konferencji jest jedyne w swoim rodzaju przyjęcie w klimacie lat 20. i 30. z uroczystą kolacją i spektaklem rewiowym. Przy muzyce można się bawić aż do rana!

Nie czekaj, aż cena biletów wzrośnie i zapisz się już dziś! Do wyboru są trzy opcje cenowe. Do dyspozycji uczestników oddano bilet silver, pozwalający jedynie na udział w konferencji lub gold – wyłącznie na przyjęcie. Warto jednak pokusić się o bilet platinum, który gwarantuje dostęp do wszystkich atrakcji w ciągu dnia.

5/5 - (6 votes)

Dodaj komentarz